Suprine Samsung C61R2AAST
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Suprine Samsung C61R2AAST

Available:Në gjëndje
39,990 Lek
Image
Secure
Sipërfaqe Qeramike
Dizajni elegant dhe i sofistikuar i jep kuzhinës suaj një pamje ekskluzive. Kënaqësia në gatim e bën çdo pjatë më të shijshme!
Pastrohet vetëm me një të fshirë
Derdhja e ushqimit nuk është aspak problem për sipërfaqen qeramike të gatimit prej xhami të-lehtë-për-t'u pastruar Samsung. Me një dizajn të butë, ergonomik, pastrimi i ushqimit të derdhur si dhe shenjat e yndyrës pastrohen fare lehtë me një kalim të vetëm të një lecke të butë pastruese. Sipërfaqja e qeramikës madje duke mos u nxehur aq shumë sa pianurat e zakonshme, nuk e than ushqimin. Kështu kohën mund ta shpenzoni duke fshirë pjatën dhe jo pianurën.
Kontroll Smart me Prekje
Gatim që përgjigjet! Sipërfaqja jonë qeramike e gatimit veçon 4 zona të teknologjisë së lartë të gatimit me sipërfaqe të fuqishme nxehtësie për ngrohjen e ushqimit tuaj.
 • 575mm*52.6mm*505mm
 • Inkaso
 • Qeramikë
 • 7.5kg
 • 6000 W
Sipërfaqe Qeramike Dizajni elegant dhe i sofistikuar i jep kuzhinës suaj një pamje ekskluzive. Kënaqësia në gatim e bën çdo pjatë më të shijshme! Pastrohet vetëm me një të fshirë Derdhja e ushqimit nuk është aspak problem për sipërfaqen qeramike të gatimit prej xhami të-lehtë-për-t'u pastruar Samsung. Me një dizajn të butë, ergonomik, pastrimi i ushqimit të derdhur si dhe shenjat e yndyrës pastrohen fare lehtë me një kalim të vetëm të një lecke të butë pastruese. Sipërfaqja e qeramikës madje duke mos u nxehur aq shumë sa pianurat e zakonshme, nuk e than ushqimin. Kështu kohën mund ta shpenzoni duke fshirë pjatën dhe jo pianurën. Kontroll Smart me Prekje Gatim që përgjigjet! Sipërfaqja jonë qeramike e gatimit veçon 4 zona të teknologjisë së lartë të gatimit me sipërfaqe të fuqishme nxehtësie për ngrohjen e ushqimit tuaj.
 • 575mm*52.6mm*505mm
 • Inkaso
 • Qeramikë
 • 7.5kg
 • 6000 W