SUPRINE INDESIT AAR 160C
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SUPRINE INDESIT AAR 160C

Available:Në gjëndje
33,600 Lek
Image
Secure

SUPRINE INDESIT AAR 160C

 • Shijoni një pianurë që plotëson kuzhinën dhe gatimin tuaj me SUPRINE INDESIT AAR 160C në të zezë. 
 • SUPRINE INDESIT AAR 160C ofron katër zona me ngrohje elektrike, ka shumë hapësirë ​​për të gatuar gjithçka që nevojitet për një darkë të shijshme, plus me madhësi të ndryshme, ka gjithashtu një zonë gatimi për çdo madhësi tigani. 
 • Me kontroll me prekje për përdorim të lehtë, është ideal edhe për shtëpitë më të medha.

Informacione teknike

Marka

Indesit

Modeli

AAR 160 C

Lloji i syprinës

Elektrike 

Kontrolli

Me prekje

Materiali

Qeramike 

Nr I zonave

Zonë e palimituar

-

Nivelet e nxehtesise

4

Bllokim për fëmijët

PO

Valvul sigurie për gazin

-

Fikje automatike

-

Tregues i nxehtësisë së mbetur

-

Ngarkesa totale elektrike

-

Tensioni

220-240 V

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

 58 cm

Gjeresia

 51 cm

SUPRINE INDESIT AAR 160C

 • Shijoni një pianurë që plotëson kuzhinën dhe gatimin tuaj me SUPRINE INDESIT AAR 160C në të zezë. 
 • SUPRINE INDESIT AAR 160C ofron katër zona me ngrohje elektrike, ka shumë hapësirë ​​për të gatuar gjithçka që nevojitet për një darkë të shijshme, plus me madhësi të ndryshme, ka gjithashtu një zonë gatimi për çdo madhësi tigani. 
 • Me kontroll me prekje për përdorim të lehtë, është ideal edhe për shtëpitë më të medha.

Informacione teknike

Marka

Indesit

Modeli

AAR 160 C

Lloji i syprinës

Elektrike 

Kontrolli

Me prekje

Materiali

Qeramike 

Nr I zonave

Zonë e palimituar

-

Nivelet e nxehtesise

4

Bllokim për fëmijët

PO

Valvul sigurie për gazin

-

Fikje automatike

-

Tregues i nxehtësisë së mbetur

-

Ngarkesa totale elektrike

-

Tensioni

220-240 V

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

 58 cm

Gjeresia

 51 cm