SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-22%
SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T

SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T

Available:Në gjëndje
13,990 Lek 17,990 Lek
Image
Secure
SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T
 • Akses i drejtperdrejte kontrolleve tuaja - fale panelit ne suprine
 • Kontrollet e SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T jane dizenjuar qe ju te keni akses te drejtperdrejte menjehere. Thjesht prekini dhe beni rregullimet tuaja.
 • Dini gjithmone saktesisht se cila zone eshte ende e nxehte, fale indikatoreve te nxehtesise se mbetur qe ju tregojne intuitivisht se ku eshte nxehtesia.
 • Mbrojini femijet tuaj nga ndezja e paqellimshme e suprines.
 • Siperfaqja prej xhami e qeramike e SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T eshte kaq e lehte per tu pastruar. Me nje te fshire ju mund t'ia dilni.
 • Suprina eshte e pavarur, ju keni me shume fleksibilitet ta instaloni kudo qe te deshironi. Zgjidhni vendndodhjen qe pershtatet me mire me stilin tuaj te gatimit.

Informacione teknike

Marka

Fuego 

Modeli

CHFGGT 604 T

Lloji i syprinës

Elektrike

Kontrolli

Me prekje

Materiali

Qeramike 

Nr I zonave

Zonë e palimituar

-

Nivelet e nxehtesise

9

Bllokim për fëmijët

PO

Valvul sigurie për gazin

-

Fikje automatike

-

Tregues i nxehtësisë së mbetur

-

Ngarkesa totale elektrike

-

Tensioni

220-240 V

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 52.2 cm


SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T
 • Akses i drejtperdrejte kontrolleve tuaja - fale panelit ne suprine
 • Kontrollet e SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T jane dizenjuar qe ju te keni akses te drejtperdrejte menjehere. Thjesht prekini dhe beni rregullimet tuaja.
 • Dini gjithmone saktesisht se cila zone eshte ende e nxehte, fale indikatoreve te nxehtesise se mbetur qe ju tregojne intuitivisht se ku eshte nxehtesia.
 • Mbrojini femijet tuaj nga ndezja e paqellimshme e suprines.
 • Siperfaqja prej xhami e qeramike e SUPRINE FUEGO CHFGGT 604T eshte kaq e lehte per tu pastruar. Me nje te fshire ju mund t'ia dilni.
 • Suprina eshte e pavarur, ju keni me shume fleksibilitet ta instaloni kudo qe te deshironi. Zgjidhni vendndodhjen qe pershtatet me mire me stilin tuaj te gatimit.

Informacione teknike

Marka

Fuego 

Modeli

CHFGGT 604 T

Lloji i syprinës

Elektrike

Kontrolli

Me prekje

Materiali

Qeramike 

Nr I zonave

Zonë e palimituar

-

Nivelet e nxehtesise

9

Bllokim për fëmijët

PO

Valvul sigurie për gazin

-

Fikje automatike

-

Tregues i nxehtësisë së mbetur

-

Ngarkesa totale elektrike

-

Tensioni

220-240 V

Garancia

2 vite

 

Permasat 

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 52.2 cm