Suprine Electrolux EHF6241FOK
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Suprine Electrolux EHF6241FOK

Available:Në gjëndje
33,990 Lek
Image
Secure

Pianure 4 vatra korent

 • Akses i drejtperdrejte kontrolleve tuaja - fale panelit ne pjanure
 • Kontrollet e kesaj pjanure jane dizenjuar qe ju te keni akses te drejtperdrejte menjehere. Thjesht prekini dhe beni rregullimet tuaja.
 • Dini gjithmone saktesisht se cila zone eshte ende e nxehte, fale indikatoreve te nxehtesise se mbetur qe ju tregojne intuitivisht se ku eshte nxehtesia.
 • Mbrojini femijet tuaj nga ndezja e paqellimshme e pianures.
 • Siperfaqja prej xhami qeramik e kesaj pjanure eshte kaq e lehte per tu pastruar. Me nje te fshire ju mund t'ia dilni.
 • Pianura eshte e pavarur, ju keni me shume fleksibilitet ta instaloni kudo qe te deshironi. Zgjidhni vendndodhjen qe pershtatet me mire me stilin tuaj te gatimit.
GARANCIA NORMALE: 24
MARKA: ELECTROLUX
Nr.i zonave te gatimit: 4
Permasat: 59*38*52cm
Ngjyra/Materiali: E ZEZE
Tipi: KORENT
Paneli i kontrollit: Me prekje
Nivelet e nxehtesise se plitkave: Kontroll elektronik
Kategoria: PIANURA GATIMI

Pianure 4 vatra korent

 • Akses i drejtperdrejte kontrolleve tuaja - fale panelit ne pjanure
 • Kontrollet e kesaj pjanure jane dizenjuar qe ju te keni akses te drejtperdrejte menjehere. Thjesht prekini dhe beni rregullimet tuaja.
 • Dini gjithmone saktesisht se cila zone eshte ende e nxehte, fale indikatoreve te nxehtesise se mbetur qe ju tregojne intuitivisht se ku eshte nxehtesia.
 • Mbrojini femijet tuaj nga ndezja e paqellimshme e pianures.
 • Siperfaqja prej xhami qeramik e kesaj pjanure eshte kaq e lehte per tu pastruar. Me nje te fshire ju mund t'ia dilni.
 • Pianura eshte e pavarur, ju keni me shume fleksibilitet ta instaloni kudo qe te deshironi. Zgjidhni vendndodhjen qe pershtatet me mire me stilin tuaj te gatimit.
GARANCIA NORMALE: 24
MARKA: ELECTROLUX
Nr.i zonave te gatimit: 4
Permasat: 59*38*52cm
Ngjyra/Materiali: E ZEZE
Tipi: KORENT
Paneli i kontrollit: Me prekje
Nivelet e nxehtesise se plitkave: Kontroll elektronik
Kategoria: PIANURA GATIMI

Politika jonë e kthimit është 1-javore, që do të thotë që ju keni 1 javë pas marrjes së artikullit tuaj për të kërkuar një kthim.

Për t'u kualifikuar për kthim, artikulli juaj duhet të jetë në të njëjtën gjëndje që e keni marrë, të papërdorur, me etiketa dhe në paketimin e tij origjinal.

Për të filluar një procedurë kthimi, mund të na kontaktoni në support@teoren.al Nëse kthimi juaj pranohet, do ju dërgojmë udhëzime se si dhe ku të dërgoni paketën tuaj. Artikujt e dërguar tek ne pa kërkuar paraprakisht një kthim nuk do të pranohen.

Ju gjithmonë mund të na kontaktoni për çdo pyetje kthimi në support@teoren.al ose shërbimin e klientit në nr: 0674040500 & 0674040501

Dëme dhe problematika 

Ju lutemi kontrolloni porosinë tuaj në dorëzim dhe na kontaktoni menjëherë nëse artikulli është i dëmtuar, ose nëse ju është dërguar artikulli i gabuar, në mënyrë që ne të vlerësojmë çështjen dhe ti japim zgjidhje.


Për çdo dëmtim fizik që ndodh pas dorëzimit të produktit, mban përgjegjësi klienti. Që të shmangen këto përgjegjesi, kontrolloni gjëndjen e produktit ndërkohë që korrieri është ende aty.

Përjashtimet/ artikujt e pakthyeshëm

Fatkeqësisht, ne nuk mund të pranojmë kthime në artikujt:

 • e dhuruar për arsye marketingu promocionale apo të ngjashme
 • e implementuar
 • për të cilët klienti ndryshon mendje pasi ka pranuar porosinë në dorëzim

Ju lutemi kontaktoni nëse keni pyetje ose shqetësime të tjera në lidhje me artikullin tuaj specifik.

Shkëmbimet

Mënyra më e shpejtë për të siguruar që të merrni atë që dëshironi është të ktheni artikullin që keni, tek korrieri në momentin e dorëzimit, dhe pasi të pranohet kthimi, bëni një blerje të veçantë për artikullin e ri.


Rimbursimet

Ne do t'ju njoftojmë pasi të kemi marrë dhe inspektuar kthimin tuaj dhe t'ju njoftojmë nëse rimbursimi është miratuar apo jo. Nëse miratohet, do të rimbursoheni automatikisht për mënyrën tuaj origjinale të pagesës. Ju lutemi mbani mend se mund të duhet pak kohë që banka ose kompania juaj e kartave të kreditit të përpunojë dhe konfirmojë gjithashtu rimbursimin. Nëse pagesa është kryer me para në dorë, edhe rimbursimi në atë rast do të kryhet po me para në dorë, në dyqanin ku ktheni mallin ose nga korrieri i cili do tërheqë mallin. (Në rastin e fundit, malli do të kontrollohet nga korrieri, nëse përmbush kushtet e rimbursimit.)

 

Dërgesat

Në qytetet Tiranë dhe Durrës kohëzgjatja e dërgimit është 1-2 ditë. Ndërsa në rrethe kohëzgjatja varion 3-5 ditë, referuar vendndodhjes.