Suprinë Beko HIC64102
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Suprinë Beko HIC64102

Available:Në gjëndje
20,990 Lek 28,490 Lek
Image
Secure

Pianurë qeramike me 4 vatra korenti.

Siperfaqe e lëmuar e një cilësie të lartë dhe e lehtë në pastrim.

Për siguri të shtuar, treguesit e nxehtësisë do të shfaqin një 'H' te dukshme për t'ju paralajmëruar nëse pllaka nuk është ftohur mjaftueshem.

Shumë funksionale: 4 pllaka qeramike dhe 6 nivele të rregullueshme të nxehtësisë.

Sjell stil dhe gatim të shkëlqyeshëm në kuzhinën tuaj. 

Garancia 5 vite

 

MARKA: BEKO
Nr.i zonave te gatimit: 4
Valvula sigurie per gazin: JO
Ngjyra/Materiali: E ZEZE
Tipi: KORENT
Paneli i kontrollit: Me celesa
Nivelet e nxehtesise se plitkave: 6
Kategoria: PIANURA GATIMI
GARANCIA: 60 muaj

Pianurë qeramike me 4 vatra korenti.

Siperfaqe e lëmuar e një cilësie të lartë dhe e lehtë në pastrim.

Për siguri të shtuar, treguesit e nxehtësisë do të shfaqin një 'H' te dukshme për t'ju paralajmëruar nëse pllaka nuk është ftohur mjaftueshem.

Shumë funksionale: 4 pllaka qeramike dhe 6 nivele të rregullueshme të nxehtësisë.

Sjell stil dhe gatim të shkëlqyeshëm në kuzhinën tuaj. 

Garancia 5 vite

 

MARKA: BEKO
Nr.i zonave te gatimit: 4
Valvula sigurie per gazin: JO
Ngjyra/Materiali: E ZEZE
Tipi: KORENT
Paneli i kontrollit: Me celesa
Nivelet e nxehtesise se plitkave: 6
Kategoria: PIANURA GATIMI
GARANCIA: 60 muaj