SUPRINE BEKO HIC 64400 E
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SUPRINE BEKO HIC 64400 E

Available:Në gjëndje
21,590 Lek 28,990 Lek
Image
Secure
SUPRINE BEKO HIC 64400 E
 • Siperfaqe e lemuar: Lehte per tu pastruar dhe me stil, siperfaqja e lemuar e kesaj pllake eshte krijuar me nje gote te qendrueshme me cilesi te larte e cila gjithashtu ju lejon te levizni tiganet nga ndezesi ne ndezes me lehtesi.
 • Pllaka qeramike Beko me ngjyre te zeze ofron nje siperfaqe te shkelqyeshme gatimi.
 • Shumefunksional: 4 pllaka qeramike dhe 9 nivele te rregullueshme te energjise.
 • Thjeshtesia: paneli i kontrollit me prekje e ben te thjeshte per t'u perdorur.
 • Tregues te vatres se nxehte per t'ju treguar kur pllaka eshte akoma e nxehte.
 • Sjell stil dhe gatim te shkelqyeshem ne kuzhinen tuaj me SUPRINE BEKO HIC 64400 E.

Informacione teknike

Marka

BEKO

Modeli

HIC 64400 E

Lloji i syprinës

Elektrike

Kontrolli

Elektronik me prekje

Materiali

Qeramike 

Nr I zonave

Zonë e palimituar

JO

Nivelet e nxehtesise

9

Bllokim për fëmijët

PO

Valvul sigurie për gazin

PO

Fikje automatike

PO

Stop & go

JO

Tregues i nxehtësisë së mbetur

PO

Ngarkesa totale elektrike

6.0 KW

Tensioni

220-240 V

Garancia

5 vite

 

Permasat 

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 60 cm

 

SUPRINE BEKO HIC 64400 E
 • Siperfaqe e lemuar: Lehte per tu pastruar dhe me stil, siperfaqja e lemuar e kesaj pllake eshte krijuar me nje gote te qendrueshme me cilesi te larte e cila gjithashtu ju lejon te levizni tiganet nga ndezesi ne ndezes me lehtesi.
 • Pllaka qeramike Beko me ngjyre te zeze ofron nje siperfaqe te shkelqyeshme gatimi.
 • Shumefunksional: 4 pllaka qeramike dhe 9 nivele te rregullueshme te energjise.
 • Thjeshtesia: paneli i kontrollit me prekje e ben te thjeshte per t'u perdorur.
 • Tregues te vatres se nxehte per t'ju treguar kur pllaka eshte akoma e nxehte.
 • Sjell stil dhe gatim te shkelqyeshem ne kuzhinen tuaj me SUPRINE BEKO HIC 64400 E.

Informacione teknike

Marka

BEKO

Modeli

HIC 64400 E

Lloji i syprinës

Elektrike

Kontrolli

Elektronik me prekje

Materiali

Qeramike 

Nr I zonave

Zonë e palimituar

JO

Nivelet e nxehtesise

9

Bllokim për fëmijët

PO

Valvul sigurie për gazin

PO

Fikje automatike

PO

Stop & go

JO

Tregues i nxehtësisë së mbetur

PO

Ngarkesa totale elektrike

6.0 KW

Tensioni

220-240 V

Garancia

5 vite

 

Permasat 

Gjatesia

 60 cm

Gjeresia

 60 cm