STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812

Available:Në gjëndje
4,190 Lek
Image
Secure

STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812

 • STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812 do t'ju ndihmojë të krijoni modelin e përsosur të flokëve sikur të ishit në sallon. 
 • Me rrotullim automatik dhe ndërrim të lehtë të drejtimit, STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812 imiton lëvizjet e një parukeri, duke i tharë flokët, duke i stiluar dhe duke i lënë ato bukur me shkëlqim dhe të shëndetshëm. 
 • Trajtojeni veten me stilim profesional në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe stilojini flokët në mënyrë perfekte çdo herë. 

Informacione Teknike

Marka: FUEGO
Kodi: BY-812
Fuqia: 600 W
Difuzor: JO
Funksion ionik: -
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 2
Perqendrues ajri: PO
Buton per ajer te ftohte: JO
Aksesore 4
Garancia normale: 1 vit

 

STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812

 • STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812 do t'ju ndihmojë të krijoni modelin e përsosur të flokëve sikur të ishit në sallon. 
 • Me rrotullim automatik dhe ndërrim të lehtë të drejtimit, STILUES FLOKESH MULTIAKSESOR FUEGO BY-812 imiton lëvizjet e një parukeri, duke i tharë flokët, duke i stiluar dhe duke i lënë ato bukur me shkëlqim dhe të shëndetshëm. 
 • Trajtojeni veten me stilim profesional në komoditetin e shtëpisë tuaj dhe stilojini flokët në mënyrë perfekte çdo herë. 

Informacione Teknike

Marka: FUEGO
Kodi: BY-812
Fuqia: 600 W
Difuzor: JO
Funksion ionik: -
Nivelet e temperatures dhe shpejtesise: 2
Perqendrues ajri: PO
Buton per ajer te ftohte: JO
Aksesore 4
Garancia normale: 1 vit