Ndriçues i jashtëm Eglo 39584
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndriçues i jashtëm Eglo 39584

Available:Në gjëndje
5,100 Lek
Image
Secure
Ndriçues mural Eglo. Modeli 39584
Forma interesante, shpërndarja efektive e dritës e bëjnë ndriçuesin të veçantë me pamjen dhe funksionalitetin e saj.
I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme.
Materiali alumin me ngjyrë të bardhë.
Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë).
Lumen 580

Përmasat:
Lartësia (në mm): 135
Gjatësia (në mm): 80
Pjesa e zgjatur (në mm): 145
Numri i llambave dhe fuqia: 1X4.6W
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20
Ndriçues mural Eglo. Modeli 39584 Forma interesante, shpërndarja efektive e dritës e bëjnë ndriçuesin të veçantë me pamjen dhe funksionalitetin e saj. I përshtatshëm për ambiente të brendshme dhe të jashtme. Materiali alumin me ngjyrë të bardhë. Ndriçimi LED, 3000K (i bardhë, i ngrohtë). Lumen 580
Përmasat: Lartësia (në mm): 135 Gjatësia (në mm): 80 Pjesa e zgjatur (në mm): 145 Numri i llambave dhe fuqia: 1X4.6W Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP20