Spirella Mbajtese Furce Tualeti Darwin Pebble Black
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Spirella Mbajtese Furce Tualeti Darwin Pebble Black

Available:Në gjëndje
5,000 Lek
Image
Secure

Mbajtese Furce tualeti Spirella, më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.. Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 Spirella

Origjina

 Zvicer

Materiali

 Metal

Forma

 -

Modeli  

DARVIN-PEBBLE

Garancia

 24 muaj

 

Përmasat

Lartesia

 41.8 cm

Diametri

 11 cm

Pesha

 1.01 kg

Mbajtese Furce tualeti Spirella, më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.. Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 Spirella

Origjina

 Zvicer

Materiali

 Metal

Forma

 -

Modeli  

DARVIN-PEBBLE

Garancia

 24 muaj

 

Përmasat

Lartesia

 41.8 cm

Diametri

 11 cm

Pesha

 1.01 kg