SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS

Available:Në gjëndje
45,990 Lek
Image
Secure

SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS

 • Nje sobe e thjeshte me korent e markes HOOBART FVC6604HBS.
 • SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS ka 4 pllaka me korent dhe furren me pjekje standarte, panel kontrollit me celesa si edhe me kohemates.
 • Gatuaj shendetshem me SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS.

Informacionet teknike

Marka

HOOBART

Modeli

FVC6604HBS

Kategoria

Sobe

Materiali

Inoks

Numri i pllakave me korent 4
Menyra e pjekjes Standarte

Komandim me celsa

PO

Kohemates PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

60.00 cm

Gjeresia

85.00 cm

Thellesia

60.00 cm

Pesha

 10 kgSOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS

 • Nje sobe e thjeshte me korent e markes HOOBART FVC6604HBS.
 • SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS ka 4 pllaka me korent dhe furren me pjekje standarte, panel kontrollit me celesa si edhe me kohemates.
 • Gatuaj shendetshem me SOBE KORENTI HOOBART FVC6604HBS.

Informacionet teknike

Marka

HOOBART

Modeli

FVC6604HBS

Kategoria

Sobe

Materiali

Inoks

Numri i pllakave me korent 4
Menyra e pjekjes Standarte

Komandim me celsa

PO

Kohemates PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

60.00 cm

Gjeresia

85.00 cm

Thellesia

60.00 cm

Pesha

 10 kg