SOBE GATIMI BEKO FSS66000W
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products
-19%
SOBE GATIMI BEKO FSS66000W
SOBE GATIMI BEKO FSS66000W

SOBE GATIMI BEKO FSS66000W

Available:Në gjëndje
27,490 Lek 33,990 Lek
Image
Secure

SOBE GATIMI BEKO FSS66000W

 • SOBE GATIMI BEKO FSS66000W ka pamje te qartë e asaj çfarë po ndodh brenda
 • Dëshironi të shihni se si po shkon gatimi juaj, por nuk doni të hapni derën dhe të humbni nxehtësinë brenda?
 • Ndriçimi halogjen ju ndihmon të shihni të gjithë zgavrën e furrës tuaj, kështu që ju mund të mbani sytë në krijimet tuaja të kuzhinës me derën të mbyllur fort.

Informacione  teknike

Marka:

BEKO

Kategoria:

Sobe

Kodi

FSS66000W

Materiali / ngjyra:

E bardhe

Centil për gazin:

JO

Paneli i kontrollit:

Me celesa

Numri i programeve te gatimit:

4

Numri i plitkave me korent:

-

Numri i plitkave me gaz:

4

Ekran LCD:

-

Valvulë e sigurise për gazin:

JO

Klasa e energjisë:

A

Mënyra e pjekjes:

Standarte

Kohematës:

Po

Garancia:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

60 cm 

Gjeresia

60 cm

Lartesia

60 cm

SOBE GATIMI BEKO FSS66000W

 • SOBE GATIMI BEKO FSS66000W ka pamje te qartë e asaj çfarë po ndodh brenda
 • Dëshironi të shihni se si po shkon gatimi juaj, por nuk doni të hapni derën dhe të humbni nxehtësinë brenda?
 • Ndriçimi halogjen ju ndihmon të shihni të gjithë zgavrën e furrës tuaj, kështu që ju mund të mbani sytë në krijimet tuaja të kuzhinës me derën të mbyllur fort.

Informacione  teknike

Marka:

BEKO

Kategoria:

Sobe

Kodi

FSS66000W

Materiali / ngjyra:

E bardhe

Centil për gazin:

JO

Paneli i kontrollit:

Me celesa

Numri i programeve te gatimit:

4

Numri i plitkave me korent:

-

Numri i plitkave me gaz:

4

Ekran LCD:

-

Valvulë e sigurise për gazin:

JO

Klasa e energjisë:

A

Mënyra e pjekjes:

Standarte

Kohematës:

Po

Garancia:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

60 cm 

Gjeresia

60 cm

Lartesia

60 cm