SOBE FUEGO FGFSF6022W
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SOBE FUEGO FGFSF6022W

Available:Në gjëndje
29,990 Lek
Image
Secure

SOBE KORENTI FUEGO FGFSF6022W

 • SOBE FUEGO FGFSF6022W me kontroll me butona.
 • Ka gjashtë fuksione të ndryshme gatimi dhe është e pajisur me aksesorë (zgarë dhe tavë) si edhe me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 vatra me korent.

Informacionet teknike

Marka

FUEGO

Modeli

FGFSF6022W

Kategoria

Sobe

Materiali

Inoks

Menyra e pjekjes Standarte
Aksesore te perfshire Zgare, tave

Valvule e sigurise per gazin

PO

2 vatra me gaz, 2 korent PO

Paneli i kontrollit me celesa

PO

5 Nivele nxehtesie PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

60.00 cm

Gjeresia

85.00 cm

Thellesia

58.00 cm

 

SOBE KORENTI FUEGO FGFSF6022W

 • SOBE FUEGO FGFSF6022W me kontroll me butona.
 • Ka gjashtë fuksione të ndryshme gatimi dhe është e pajisur me aksesorë (zgarë dhe tavë) si edhe me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 vatra me korent.

Informacionet teknike

Marka

FUEGO

Modeli

FGFSF6022W

Kategoria

Sobe

Materiali

Inoks

Menyra e pjekjes Standarte
Aksesore te perfshire Zgare, tave

Valvule e sigurise per gazin

PO

2 vatra me gaz, 2 korent PO

Paneli i kontrollit me celesa

PO

5 Nivele nxehtesie PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjatesia

60.00 cm

Gjeresia

85.00 cm

Thellesia

58.00 cm