SOBE FUEGO FGFSF6022 I
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SOBE FUEGO FGFSF6022 I

Available:Në gjëndje
35,990 Lek
Image
Secure
SOBE FUEGO FGFSF6022 I
 • SOBE FUEGO FGFSF6022 I me kontroll me butona.
 • Ka pesë fuksione të ndryshme gatimi dhe është e pajisur me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 vatra me korent.

Informacionet teknike

Marka

FUEGO

Modeli

FGFSF6022 I

Kategoria

Sobe

Paneli i kontrollit

Me celesa

Menyra e pjekjes Standarte

Valvule e sigurise per gazin

PO

2 vatra me gaz, 2 korent PO

Centil per gazin

PO

5 Programe gatimi PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresi

60.00 cm

Lartesi

85.00 cm

Thellesia

58.00 cm

SOBE FUEGO FGFSF6022 I
 • SOBE FUEGO FGFSF6022 I me kontroll me butona.
 • Ka pesë fuksione të ndryshme gatimi dhe është e pajisur me 4 vatra, 2 me gaz dhe 2 vatra me korent.

Informacionet teknike

Marka

FUEGO

Modeli

FGFSF6022 I

Kategoria

Sobe

Paneli i kontrollit

Me celesa

Menyra e pjekjes Standarte

Valvule e sigurise per gazin

PO

2 vatra me gaz, 2 korent PO

Centil per gazin

PO

5 Programe gatimi PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

2 vjet

 

Permasat 

Gjeresi

60.00 cm

Lartesi

85.00 cm

Thellesia

58.00 cm