SOBE BEKO FSS64010DW
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SOBE BEKO FSS64010DW

Available:Në gjëndje
34,990 Lek
Image
Secure
SOBE BEKO FSS64010DW
 • Pamje e qartë e asaj çfarë po ndodh brenda:
 • Dëshironi të shihni se si po shkon gatimi juaj, por nuk doni të hapni derën dhe të humbni nxehtësinë brenda? Ndriçimi halogjen ju ndihmon të shihni të gjithë zgavrën e sobes suaj.
 • Gatim më i shpejtë dhe më efikas me dizajn të veçantë të ndezësit:
 • Me SOBE BEKO FSS64010DW ju mund të gatuani çdo vakt më shpejt dhe në mënyrë më efikase në tavë. Kështu që edhe kur nuk keni kohë, mund të vendosni shpejt vaktet tuaja të preferuara në tryezë.

Informacionet teknike

Marka

BEKO

Modeli

FSS64010DW

Kategoria

Sobe

Centil per gazin PO

Valvule e sigurise per gazin

PO

2 vatra me gaz, 2 korent PO

Paneli i kontrollit me celesa

PO

4 nivele gatimi PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

5 vjet

 

Permasat 

Gjeresia

60.00 cm

Lartesia

85.00 cm

Thellesia

60.00 cm

SOBE BEKO FSS64010DW
 • Pamje e qartë e asaj çfarë po ndodh brenda:
 • Dëshironi të shihni se si po shkon gatimi juaj, por nuk doni të hapni derën dhe të humbni nxehtësinë brenda? Ndriçimi halogjen ju ndihmon të shihni të gjithë zgavrën e sobes suaj.
 • Gatim më i shpejtë dhe më efikas me dizajn të veçantë të ndezësit:
 • Me SOBE BEKO FSS64010DW ju mund të gatuani çdo vakt më shpejt dhe në mënyrë më efikase në tavë. Kështu që edhe kur nuk keni kohë, mund të vendosni shpejt vaktet tuaja të preferuara në tryezë.

Informacionet teknike

Marka

BEKO

Modeli

FSS64010DW

Kategoria

Sobe

Centil per gazin PO

Valvule e sigurise per gazin

PO

2 vatra me gaz, 2 korent PO

Paneli i kontrollit me celesa

PO

4 nivele gatimi PO
Efikasiteti i energjise  A

Garancia

5 vjet

 

Permasat 

Gjeresia

60.00 cm

Lartesia

85.00 cm

Thellesia

60.00 cm