Sobë Beko FSE64320DS
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Sobë Beko FSE64320DS

Available:Në gjëndje
43,990 Lek
Image
Secure

Sobë e markës Beko FSE64320DS.

Soba ka 4 plitka, 2 me korent dhe 2 me gaz.

Një sobë praktike e cila përfshin dhe frurrë që është me ventilim.

E pajisur me valvula sigurie për gazin.

Me panel kontrolli elektronik.

Përmasat (në cm): 60 x 85 x 60

Garancia 5 vite

 

MARKA: BEKO
Gjeresia: 60
Lartesia: 85
Thellesia: 60
Numri i plitkave me korent: 2
Numri i plitkave me gaz: 2
Ekran LCD: PO
Valvule e sigurise per gazin: Po
Klasa e energjise: A
Menyra e pjekjes: Me ventilim
Kohemates: PO
Vetepastrim: JO
Materiali / Ngjyra: Gri
Centil per gazin: JO
Paneli i kontrollit: Elektronik
Permasat: 60 x 85 x 60
Kategoria: Sobe
Numri i programeve te gatimit: Jo
GARANCIA: 60

Sobë e markës Beko FSE64320DS.

Soba ka 4 plitka, 2 me korent dhe 2 me gaz.

Një sobë praktike e cila përfshin dhe frurrë që është me ventilim.

E pajisur me valvula sigurie për gazin.

Me panel kontrolli elektronik.

Përmasat (në cm): 60 x 85 x 60

Garancia 5 vite

 

MARKA: BEKO
Gjeresia: 60
Lartesia: 85
Thellesia: 60
Numri i plitkave me korent: 2
Numri i plitkave me gaz: 2
Ekran LCD: PO
Valvule e sigurise per gazin: Po
Klasa e energjise: A
Menyra e pjekjes: Me ventilim
Kohemates: PO
Vetepastrim: JO
Materiali / Ngjyra: Gri
Centil per gazin: JO
Paneli i kontrollit: Elektronik
Permasat: 60 x 85 x 60
Kategoria: Sobe
Numri i programeve te gatimit: Jo
GARANCIA: 60