Skarë Bosch TCG4104
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Skarë Bosch TCG4104

Available:Në gjëndje
14,690 Lek
Image
Secure

Skarë Bosch TCG4104

 • Me Skarë Bosch TCG4104 mund të gatuani ushqimet e preferuara kudo ju dëshironi në oborrin e shtëpisë, kur shkoni me pushime diku, apo dhe me shoqërinë tuaj ose familjen për piknik.
 • Mund të piqni mishin tuaj të preferuar, perimet, thekni bukën e gjitha falë Skarë Bosch TCG4104.
 • Skarë Bosch TCG4104 mund të pastrohet fare lehë pasi matriali është cilësor që nuk ngjit.

Informacione teknike

Marka

Bosch

Kodi

TCG4104

Fuqia shtrydhese (Watt)

2000 W

Lloji i materialit te skares

Alumin

2 pjata metalike

PO

Ruajtja e temperatures

PO

Filtri inox, trup, kosh dhe gryka

PO

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

115 cm

Gjeresia

400 cm

Lartesia

330 cm


Skarë Bosch TCG4104

 • Me Skarë Bosch TCG4104 mund të gatuani ushqimet e preferuara kudo ju dëshironi në oborrin e shtëpisë, kur shkoni me pushime diku, apo dhe me shoqërinë tuaj ose familjen për piknik.
 • Mund të piqni mishin tuaj të preferuar, perimet, thekni bukën e gjitha falë Skarë Bosch TCG4104.
 • Skarë Bosch TCG4104 mund të pastrohet fare lehë pasi matriali është cilësor që nuk ngjit.

Informacione teknike

Marka

Bosch

Kodi

TCG4104

Fuqia shtrydhese (Watt)

2000 W

Lloji i materialit te skares

Alumin

2 pjata metalike

PO

Ruajtja e temperatures

PO

Filtri inox, trup, kosh dhe gryka

PO

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

115 cm

Gjeresia

400 cm

Lartesia

330 cm