Sistem Filtrimi RO Robust 3000
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Sistem Filtrimi RO Robust 3000

Available:Në gjëndje
396,000 Lek
Image
Secure
Sistem Filtrimi RO Robust 3000, i përshtatshëm për sektorin HoReCa.
Me membranë Dow Filmtec. Sistemi arrin te prodhoje 120 Litra ne ore dhe mund te lidhet fare thjesht me makinerine e akullit, expresin dhe rubinetin e ujit te pishem.
Kafeja dhe caji do te shijojne me shume me uje te paster.
Sistem Filtrimi RO Robust 3000, i përshtatshëm për sektorin HoReCa. Me membranë Dow Filmtec. Sistemi arrin te prodhoje 120 Litra ne ore dhe mund te lidhet fare thjesht me makinerine e akullit, expresin dhe rubinetin e ujit te pishem. Kafeja dhe caji do te shijojne me shume me uje te paster.