Sistem Filtrimi RO Robust 1000
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Sistem Filtrimi RO Robust 1000

Available:Out of Stock
176,000 Lek
Secure
Sistem Filtrimi RO Robust 1000, i përshtatshëm për sektorin HoReCa.
Me membranë Dow Filmtec.
Sistemi arrin të prodhojë 65 litra në orë dhe mund të lidhet fare thjeshtë me makinerinë e akullit, expresin dhe rubinetin e ujit të pishëm.
Kafeja dhe caji do të shijojnë më shumë me ujë të pastër.
Sistem Filtrimi RO Robust 1000, i përshtatshëm për sektorin HoReCa. Me membranë Dow Filmtec. Sistemi arrin të prodhojë 65 litra në orë dhe mund të lidhet fare thjeshtë me makinerinë e akullit, expresin dhe rubinetin e ujit të pishëm. Kafeja dhe caji do të shijojnë më shumë me ujë të pastër.