Sistem Filtrimi RO Aquacalcium
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Sistem Filtrimi RO Aquacalcium

Available:Në gjëndje
49,500 Lek
Image
Secure
Sistem Filtrimi RO Pure Balance Mineralizimi ECOSOFT 280 l / ditë me membrane Dow Filmtec. Sistemi ka nje filter me permbajtje te larte te mineralit kalcium, I keshillueshem per femijet e vegjel dhe moshen e trete.
Sistem Filtrimi RO Pure Balance Mineralizimi ECOSOFT 280 l / ditë me membrane Dow Filmtec. Sistemi ka nje filter me permbajtje te larte te mineralit kalcium, I keshillueshem per femijet e vegjel dhe moshen e trete.