SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138

Available:Në gjëndje
8,390 Lek
Image
Secure
SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138
 • SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138 ofron rezultate perfekte për të gjitha lëngjet tuaja të preferuara, për mënyrën më të lehtë për të shijuar lëngje të freskëta të shëndetshme dhe të shijshme çdo ditë. 
 • Një hapje e gjerë ju lejon të futni copa të mëdha ose copa të tëra frutash me lehtësi të plotë.
 • Ndërsa fuqia e SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138 vjen së bashku me kontrollin me 2 shpejtësi dhe një funksion pulsi për prerje, shtypje dhe përzierje pa të meta.

Informacione teknike

Marka:

Tefal

Kodi: 

ZE370138

Fuqia shtrydhese (Watt):

350 W

Kapaciteti:

0.9 L

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

PO

Gote shtese per lengun:

JO

Nivelet e fuqisë:

3

Ngjyra: 

E bardhe/ E zeze

Garancia Normale:

2 vjet

 

SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138
 • SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138 ofron rezultate perfekte për të gjitha lëngjet tuaja të preferuara, për mënyrën më të lehtë për të shijuar lëngje të freskëta të shëndetshme dhe të shijshme çdo ditë. 
 • Një hapje e gjerë ju lejon të futni copa të mëdha ose copa të tëra frutash me lehtësi të plotë.
 • Ndërsa fuqia e SHTRYDHESE FRUTASH TEFAL ZE370138 vjen së bashku me kontrollin me 2 shpejtësi dhe një funksion pulsi për prerje, shtypje dhe përzierje pa të meta.

Informacione teknike

Marka:

Tefal

Kodi: 

ZE370138

Fuqia shtrydhese (Watt):

350 W

Kapaciteti:

0.9 L

Pjeset mund te lahen ne lavastovilje:

PO

Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

PO

Gote shtese per lengun:

JO

Nivelet e fuqisë:

3

Ngjyra: 

E bardhe/ E zeze

Garancia Normale:

2 vjet