Shtrydhese agrumesh SH0229
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Shtrydhese agrumesh SH0229

Available:Në gjëndje
11,990 Lek
Image
Secure

Shtrydhese agrumesh dhe shege.

Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme.

Perdoret manualisht .

Dorezë ergonomike për përdorim të lehtë.

Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet manualisht dhe jo ne lavastovilje, pasi pjeset e brendeshme jane alumin.

Material cilesore dhe rezistent.

Permasat e produktit jane 50 x 25 x 19 cm.

Shtrydhese agrumesh dhe shege.

Shtrydhni agrumet dhe perfitoni lengun e tyre per nje jete te shendetshme.

Perdoret manualisht .

Dorezë ergonomike për përdorim të lehtë.

Shume e thjeshte ne pastrim. Keshillohet te pastrohet manualisht dhe jo ne lavastovilje, pasi pjeset e brendeshme jane alumin.

Material cilesore dhe rezistent.

Permasat e produktit jane 50 x 25 x 19 cm.