SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL

Available:Në gjëndje
12,590 Lek
Image
Secure
SHTRYDHESE SHEGE MANUAL
 • SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL ofron per ju lengje te fresketa edhe te shendetshme ne cdo moment. Mund ta perdorni per perdorim shtepiak, ne bare, restorante, evente apo ne cdo degustim te frutave te fresketa.
 • SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL vjen ne ngjyre metali, ndersa pjesa mbajtese e shtypjes se frutit, kembet mbajtese dhe doreza jane ne ngjyre te zeze.
 • SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL vjen me nje doreze ergonomike, e cila pershtatet me se miri me doren tuaj dhe nuk ju lodh gjate perdorimit te saj.
 • Pjesa metalike qe sherben si kullese per te hedhur lengun dhe mbajtur lekurat eshte krijuar per t'u hequr dhe pastruar lehtesisht, mjafton ta terhiqni nga mbajtesja.

Informacione teknike

Marka:

Fuego

Kodi:

SH0229

Fuqia shtrydhëse (Watt):

Manuale

Kapaciteti i kontenierit të tulit të frutës:

-

Kapaciteti i gotës së lëngut:

-

Gotë shtesë për lëngun:

JO

Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

JO

Nivelet e fuqisë:

-

Shtrydhëse për kokërr të plotë të frutës:

JO

Ngjyra:

E zezë/ Gri

Garancia Normale:

12 muaj

 

SHTRYDHESE SHEGE MANUAL
 • SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL ofron per ju lengje te fresketa edhe te shendetshme ne cdo moment. Mund ta perdorni per perdorim shtepiak, ne bare, restorante, evente apo ne cdo degustim te frutave te fresketa.
 • SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL vjen ne ngjyre metali, ndersa pjesa mbajtese e shtypjes se frutit, kembet mbajtese dhe doreza jane ne ngjyre te zeze.
 • SHTRYDHESE SHEGE FUEGO MANUAL vjen me nje doreze ergonomike, e cila pershtatet me se miri me doren tuaj dhe nuk ju lodh gjate perdorimit te saj.
 • Pjesa metalike qe sherben si kullese per te hedhur lengun dhe mbajtur lekurat eshte krijuar per t'u hequr dhe pastruar lehtesisht, mjafton ta terhiqni nga mbajtesja.

Informacione teknike

Marka:

Fuego

Kodi:

SH0229

Fuqia shtrydhëse (Watt):

Manuale

Kapaciteti i kontenierit të tulit të frutës:

-

Kapaciteti i gotës së lëngut:

-

Gotë shtesë për lëngun:

JO

Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

JO

Nivelet e fuqisë:

-

Shtrydhëse për kokërr të plotë të frutës:

JO

Ngjyra:

E zezë/ Gri

Garancia Normale:

12 muaj