Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston

Available:Në gjëndje
34,990 Lek
Image
Secure
Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston SJ 4010FRO
 • Perfitoni lengje ushqyese, plot vitamina dhe vlera per te jetuar shendetshem dhe me vlerat e duhura ushqyese. Nje leng frutash eshte nje alternative ideale per cdo moment kur ndjeheni te lodhur, me pak energji
 • Me fuqi 400W dhe 1 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston eshte e thjeshte per tu perdorur.
 • Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston nuk ze shume hapesire, keshtu qe mund ta mbani lehtesisht ne ambientet e kuzhines suaj
 • Shtrydhesja mund te cmontohet lehtesisht, keshtu qe pajisjet mund t'i lani pa u shqetesuar.
 • Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston është shtrydhësja kompakte e lëngjeve të frutave dhe perimeve që mund të nxjerrë deri në 30% më shumë lëng sesa një shtrydhese tradicionale. Mekanizmi unik ruan vetitë ushqyese dhe enzimat.

  Informacione teknike

  Marka:

  HotPoint Ariston

  Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

  Po

  Fuqia shtrydhese (Watt):

  400 W

  Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes:

  1.5L

  Numri i shpejtësive:

  1

  Kapaciteti i gotës së lengut:

  450ml

  Ndarja automatike e lëngjeve / mbetjeve:

  PO

  Sistemi i sigurisë:

  PO

  Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

  PO

  Nivelet e fuqisë:

  2

  Garancia Normale:

  2 vjet

   

  Permasat

   

  Gjatesia

  26,8 cm

  Gjeresia

  15,3 cm

  Lartesia

   34,5 cm

  Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston SJ 4010FRO
  • Perfitoni lengje ushqyese, plot vitamina dhe vlera per te jetuar shendetshem dhe me vlerat e duhura ushqyese. Nje leng frutash eshte nje alternative ideale per cdo moment kur ndjeheni te lodhur, me pak energji
  • Me fuqi 400W dhe 1 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston eshte e thjeshte per tu perdorur.
  • Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston nuk ze shume hapesire, keshtu qe mund ta mbani lehtesisht ne ambientet e kuzhines suaj
  • Shtrydhesja mund te cmontohet lehtesisht, keshtu qe pajisjet mund t'i lani pa u shqetesuar.
  • Shtrydhese Frutash HotPoint Ariston është shtrydhësja kompakte e lëngjeve të frutave dhe perimeve që mund të nxjerrë deri në 30% më shumë lëng sesa një shtrydhese tradicionale. Mekanizmi unik ruan vetitë ushqyese dhe enzimat.

   Informacione teknike

   Marka:

   HotPoint Ariston

   Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

   Po

   Fuqia shtrydhese (Watt):

   400 W

   Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes:

   1.5L

   Numri i shpejtësive:

   1

   Kapaciteti i gotës së lengut:

   450ml

   Ndarja automatike e lëngjeve / mbetjeve:

   PO

   Sistemi i sigurisë:

   PO

   Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

   PO

   Nivelet e fuqisë:

   2

   Garancia Normale:

   2 vjet

    

   Permasat

    

   Gjatesia

   26,8 cm

   Gjeresia

   15,3 cm

   Lartesia

    34,5 cm