Shtrydhëse frutash Ariete 0407
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shtrydhëse frutash Ariete 0407

Available:Në gjëndje
3,290 Lek 4,490 Lek
Image
Secure
Shtrydhëse frutash Ariete 0407
 • Shtrydhëse frutash Ariete 0407 me nje dizenjo te thjeshte ergonomike per cdo familje.
 • Me ane te levizjes rrethore ju do te keni ne kohe shume te shpejte lengje plot vitamina.
 • Shtrydhëse frutash Ariete 0407 ka nje grirese te dyfishte per agrumet e vogla dhe te medha, fole qe shtypin tulin, gryke qe nuk pikon dhe nje kapak per t'u mbrojtur nga pluhuri. 
 • Ideale per leng freskues, te shijshem dhe te saposhtrydhur. 
 • Me Shtrydhëse frutash Ariete 0407  edhe mengjesi behet nje moment i kenaqesise se paster.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Kategoria

Shtrydhese frutash

Fuqia shtrydhese (Watt)

60 W

Levizje rrotulluese alternative

PO

Mates i dyfishte

PO

Skeda per shtypjen e tulit

PO

Kapak

PO

Mbeshtjelles i integruar i kordonit

PO

Gryke qe nuk pikon PO

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

15.00 cm

Gjeresia

15.00 cm

Lartesia

23.00 cm

Shtrydhëse frutash Ariete 0407
 • Shtrydhëse frutash Ariete 0407 me nje dizenjo te thjeshte ergonomike per cdo familje.
 • Me ane te levizjes rrethore ju do te keni ne kohe shume te shpejte lengje plot vitamina.
 • Shtrydhëse frutash Ariete 0407 ka nje grirese te dyfishte per agrumet e vogla dhe te medha, fole qe shtypin tulin, gryke qe nuk pikon dhe nje kapak per t'u mbrojtur nga pluhuri. 
 • Ideale per leng freskues, te shijshem dhe te saposhtrydhur. 
 • Me Shtrydhëse frutash Ariete 0407  edhe mengjesi behet nje moment i kenaqesise se paster.

Informacione teknike

Marka

Ariete

Kategoria

Shtrydhese frutash

Fuqia shtrydhese (Watt)

60 W

Levizje rrotulluese alternative

PO

Mates i dyfishte

PO

Skeda per shtypjen e tulit

PO

Kapak

PO

Mbeshtjelles i integruar i kordonit

PO

Gryke qe nuk pikon PO

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

15.00 cm

Gjeresia

15.00 cm

Lartesia

23.00 cm