Shtrydhese frutash metalike 173 Ariete
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-19%
Shtrydhese frutash metalike 173 - Teoren
Shtrydhese frutash metalike 173 - Teoren
Shtrydhese frutash metalike 173 - Teoren

Shtrydhese frutash metalike 173 Ariete

Available:Në gjëndje
8,290 Lek 10,300 Lek
Image
Secure
Centrika është një shtrydhëse frutash e perimesh e re e ngurtë dhe kompakte me 700 Watt fuqi për lëngje të shpejtë frutash dhe perimesh. Inovative "Apple Chute" me hapje të gjerë (75 mm) do të thotë që ju lehtë mund të futni fruta ose perime të plota, pa i prerë ato në copa. Ka shpejtësi të dyfishtë, një ndarje për tul dhe një gyp të papërshkueshëm nga uji. Ky është një shtrydhëse frutash e perimesh solide, e fuqishme dhe kompakte që funksionon me 700 Watts për t'ju dhënë lëngje freskuese në vetëm disa sekonda, të gjitha me një buton.
Centrika është një shtrydhëse frutash e perimesh e re e ngurtë dhe kompakte me 700 Watt fuqi për lëngje të shpejtë frutash dhe perimesh. Inovative "Apple Chute" me hapje të gjerë (75 mm) do të thotë që ju lehtë mund të futni fruta ose perime të plota, pa i prerë ato në copa. Ka shpejtësi të dyfishtë, një ndarje për tul dhe një gyp të papërshkueshëm nga uji. Ky është një shtrydhëse frutash e perimesh solide, e fuqishme dhe kompakte që funksionon me 700 Watts për t'ju dhënë lëngje freskuese në vetëm disa sekonda, të gjitha me një buton.