Shtrydhese Frutash Ariete 175
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shtrydhese Frutash Ariete 175

Available:Në gjëndje
8,990 Lek
Image
Secure
Shtrydhese Frutash Ariete 175
 • Perfitoni lengje ushqyese, plot vitamina dhe vlera per te jetuar shendetshem dhe me vlerat e duhura ushqyese. Nje leng frutash eshte nje alternative ideale per cdo moment kur ndjeheni te lodhur, me pak energji
 • Me fuqi 500W dhe 2 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik Shtrydhese Frutash Ariete 175 eshte e thjeshte per tu perdorur.
 • Shtrydhese Frutash Ariete 175 nuk ze shume hapesire, keshtu qe mund ta mbani lehtesisht ne ambientet e kuzhines suaj
 • Shtrydhesja mund te cmontohet lehtesisht, keshtu qe pajisjet mund t'i lani pa u shqetesuar.
 • Se pari vendosni ushqimin (fruta, perime) qe do te shtrydhni ne pjesen e posacme. Vendosni kapakun dhe shtypeni me dore derisa te shihni qe perberja po nxjerr lengun ne gote dhe ne pjesen e perparme te shtrydheses prisni lengun e formuar dhe ne pjesen e pasme koshi do te mbledh tulin e frutave (ushqimit) te shtrydhur

  Informacione teknike

  Marka:

  Ariete

  Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

  Po

  Fuqia shtrydhese (Watt):

  500 W

  Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes:

  1.5L

  Kapaciteti i gotës së lengut:

  450ml

  Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

  PO

  Nivelet e fuqisë:

  2

  Garancia Normale:

  2 vjet

   

  Permasat

   

  Gjatesia

  20.00 cm

  Gjeresia

  28.00 cm

  Lartesia

  33.00 cm

  Shtrydhese Frutash Ariete 175
  • Perfitoni lengje ushqyese, plot vitamina dhe vlera per te jetuar shendetshem dhe me vlerat e duhura ushqyese. Nje leng frutash eshte nje alternative ideale per cdo moment kur ndjeheni te lodhur, me pak energji
  • Me fuqi 500W dhe 2 nivel shpejtesie dhe menaxhim mekanik Shtrydhese Frutash Ariete 175 eshte e thjeshte per tu perdorur.
  • Shtrydhese Frutash Ariete 175 nuk ze shume hapesire, keshtu qe mund ta mbani lehtesisht ne ambientet e kuzhines suaj
  • Shtrydhesja mund te cmontohet lehtesisht, keshtu qe pajisjet mund t'i lani pa u shqetesuar.
  • Se pari vendosni ushqimin (fruta, perime) qe do te shtrydhni ne pjesen e posacme. Vendosni kapakun dhe shtypeni me dore derisa te shihni qe perberja po nxjerr lengun ne gote dhe ne pjesen e perparme te shtrydheses prisni lengun e formuar dhe ne pjesen e pasme koshi do te mbledh tulin e frutave (ushqimit) te shtrydhur

   Informacione teknike

   Marka:

   Ariete

   Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

   Po

   Fuqia shtrydhese (Watt):

   500 W

   Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes:

   1.5L

   Kapaciteti i gotës së lengut:

   450ml

   Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

   PO

   Nivelet e fuqisë:

   2

   Garancia Normale:

   2 vjet

    

   Permasat

    

   Gjatesia

   20.00 cm

   Gjeresia

   28.00 cm

   Lartesia

   33.00 cm