Shtrydhëse frutash Bosch MES25G0
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shtrydhëse frutash Bosch MES25G0

Available:Në gjëndje
16,990 Lek
Image
Secure
Shtrydhëse frutash Bosch MES25G0
 • Shtrydhëse nga marka e mirënjohur Bosch.
 • Një aksesor ideal për tu bërë pjesë e kuzhinës tuaj.
 • Shtrydhni frutat dhe përgatisni lëngjet tuaja të preferuara me Shtrydhëse frutash Bosch MES25G0.
 • Merrni vitaminat e nevojshme për të jetuar shëndetshëm.

Informacione teknike

Marka

Bosch

Fuqia shtrydhese (Watt)

700 W

Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes

2 L

Kapaciteti i lengut 

1,5 L

Gote shtese per lengun

PO

Pjeset lahen ne lavastovilje

PO

Nivelet e fuqisë:

2

Garancia Normale:

2 vjet

Shtrydhëse frutash Bosch MES25G0
 • Shtrydhëse nga marka e mirënjohur Bosch.
 • Një aksesor ideal për tu bërë pjesë e kuzhinës tuaj.
 • Shtrydhni frutat dhe përgatisni lëngjet tuaja të preferuara me Shtrydhëse frutash Bosch MES25G0.
 • Merrni vitaminat e nevojshme për të jetuar shëndetshëm.

Informacione teknike

Marka

Bosch

Fuqia shtrydhese (Watt)

700 W

Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes

2 L

Kapaciteti i lengut 

1,5 L

Gote shtese per lengun

PO

Pjeset lahen ne lavastovilje

PO

Nivelet e fuqisë:

2

Garancia Normale:

2 vjet