Shtrydhese Agrumesh Ariete 0411
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shtrydhese Agrumesh Ariete 0411

Available:Në gjëndje
6,390 Lek 8,990 Lek
Image
Secure
Shtrydhese Agrumesh Ariete 0411
 • Shtrydhese Agrumesh Ariete 0411 garanton lëngje profesionale falë levës. 
 • E pajisur me një kon të dyfishtë me pendë që shtypin tul dhe një grykë që kursen pika, si dhe shtrydh në mënyrë të përsosur portokallet dhe limonët. 
 • Falë fuqisë së Shtrydheses Agrumesh Ariete 0411 prej 160 vat , lëngjet e shkëlqyera përftohen shpejt direkt në gotë. 
 • Një lëng i mirë portokalli për mëngjes është i përsosur për t'u mbushur me vitaminë C, minerale dhe energji!

Informacione teknike

Marka

Ariete

Fuqia shtrydhese (Watt)

160 W

Kon i dyfishte per shtypje tuli

PO

Gryke pikimi

PO

Funksionimi me leve

PO

Filtri inox, trup, kosh dhe gryka

PO

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

27.00 cm

Gjeresia

20.50 cm

Lartesia

29.00 cm

Shtrydhese Agrumesh Ariete 0411
 • Shtrydhese Agrumesh Ariete 0411 garanton lëngje profesionale falë levës. 
 • E pajisur me një kon të dyfishtë me pendë që shtypin tul dhe një grykë që kursen pika, si dhe shtrydh në mënyrë të përsosur portokallet dhe limonët. 
 • Falë fuqisë së Shtrydheses Agrumesh Ariete 0411 prej 160 vat , lëngjet e shkëlqyera përftohen shpejt direkt në gotë. 
 • Një lëng i mirë portokalli për mëngjes është i përsosur për t'u mbushur me vitaminë C, minerale dhe energji!

Informacione teknike

Marka

Ariete

Fuqia shtrydhese (Watt)

160 W

Kon i dyfishte per shtypje tuli

PO

Gryke pikimi

PO

Funksionimi me leve

PO

Filtri inox, trup, kosh dhe gryka

PO

Nivelet e fuqisë

2

Garancia Normale

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

27.00 cm

Gjeresia

20.50 cm

Lartesia

29.00 cm