Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413

Available:Në gjëndje
6,790 Lek 8,790 Lek
Color
Blue
Beige
Green
Image
Secure
Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413
 • E fuqishme, e heshtur dhe me nje dizajn te pagabueshem: Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413 do te siguroje kuzhinen tuaj me stilin elegante retro dhe te bute tipik te Aries Vintage Line, fale trupit te tij metalik rezistent dhe perfundimeve te tij te çmuara te kromit.
 • Te perfshira do te keni 2 kone per fruta te medha dhe te vogla: koni i madh çelik inox ideal per portokall dhe grejpfrut dhe koni i vogel i pajisur me nje kunj per te bllokuar ne menyre te pershtatshme edhe frutat me te vegjel, te tilla si limonet dhe lime. Shtrydhesja me leve presioni shtyp lehte frutat dhe ju siguron nje lengezim profesional.
 • Gypi i pikimit  prej çeliku inox i Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413 shmang tretjen e lengut dhe garanton pastrimin e patemete te siperfaqeve mbeshtetese.
 • Per ta ndihmuar trupin tuaj te perballet me dimrin, nuk ka asgje me te mire se nje leng agrumesh. Nje doze ditore e vitaminave dhe mineraleve ju ndihmon te perballoni me mire sezonin e keq, duke ju dhene shtytjen e duhur çdo dite.


Informacione teknike

Marka:

Ariete

Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

Jo

Fuqia shtrydhese (Watt):

400 W

Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes:

1.5L

Kapaciteti i gotës së lengut:

600ml

Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

PO

Ngjyra: Bezhe, blu dhe jeshile

Nivelet e fuqisë:

2, me 2 butona

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

24.00 cm

Gjeresia

17.00 cm

Lartesia

29.00 cm

Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413
 • E fuqishme, e heshtur dhe me nje dizajn te pagabueshem: Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413 do te siguroje kuzhinen tuaj me stilin elegante retro dhe te bute tipik te Aries Vintage Line, fale trupit te tij metalik rezistent dhe perfundimeve te tij te çmuara te kromit.
 • Te perfshira do te keni 2 kone per fruta te medha dhe te vogla: koni i madh çelik inox ideal per portokall dhe grejpfrut dhe koni i vogel i pajisur me nje kunj per te bllokuar ne menyre te pershtatshme edhe frutat me te vegjel, te tilla si limonet dhe lime. Shtrydhesja me leve presioni shtyp lehte frutat dhe ju siguron nje lengezim profesional.
 • Gypi i pikimit  prej çeliku inox i Shtrydhëse Agrumesh Ariete 0413 shmang tretjen e lengut dhe garanton pastrimin e patemete te siperfaqeve mbeshtetese.
 • Per ta ndihmuar trupin tuaj te perballet me dimrin, nuk ka asgje me te mire se nje leng agrumesh. Nje doze ditore e vitaminave dhe mineraleve ju ndihmon te perballoni me mire sezonin e keq, duke ju dhene shtytjen e duhur çdo dite.


Informacione teknike

Marka:

Ariete

Shtrydhese per kokerr te plote te frutes:

Jo

Fuqia shtrydhese (Watt):

400 W

Kapaciteti i kontenierit te tulit te frutes:

1.5L

Kapaciteti i gotës së lengut:

600ml

Pjesët mund të lahen në lavastovilje:

PO

Ngjyra: Bezhe, blu dhe jeshile

Nivelet e fuqisë:

2, me 2 butona

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

 

Gjatesia

24.00 cm

Gjeresia

17.00 cm

Lartesia

29.00 cm