Set Tasash Tefal K3028912
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Set Tasash Tefal K3028912

Available:Në gjëndje
2,190 Lek
Image
Secure
Set tasash plastik, të markës Tefal.
Seti përmban 3 tasa me kapacitete të ndryshme 1L, 2.3L dhe 3.7L.
Kapakët garantojnë mbyllje hermetike dhe ruajtje të mirë të ushqimeve.
Materiali është tepër rezistent dhe mund ti pëdorni për te ngrohur ushqimin në mikrovalë, për ta ruajtur në frigorifer, gjithashtu mund të lahen në lavastovilje.
Rezistent në temperaturat nga -40 në +110 gradë.
Nuk përmban BPA dhe i certifikuar i sigurt për ushqimin e fëmijëve.
100% rezistente ndaj rrjedhjeve; 100% higjienike; 100% i sigurt; 100% prodhuar në Gjermani.
Set tasash plastik, të markës Tefal. Seti përmban 3 tasa me kapacitete të ndryshme 1L, 2.3L dhe 3.7L. Kapakët garantojnë mbyllje hermetike dhe ruajtje të mirë të ushqimeve. Materiali është tepër rezistent dhe mund ti pëdorni për te ngrohur ushqimin në mikrovalë, për ta ruajtur në frigorifer, gjithashtu mund të lahen në lavastovilje. Rezistent në temperaturat nga -40 në +110 gradë. Nuk përmban BPA dhe i certifikuar i sigurt për ushqimin e fëmijëve.
100% rezistente ndaj rrjedhjeve; 100% higjienike; 100% i sigurt; 100% prodhuar në Gjermani.