Set Idevit wc + bide + kapak soft

KURSE Lek 11,750

Cmimi:
Sale priceLek 19,700 Regular priceLek 31,450

Përshkrimi i produktit

SUPER OFERTË 
Seti ( wc + bide + kapak soft )
Gjëndet në të gjitha pikat Teoren, gjithashtu mund ta blini dhe Online!

Çmimi: 159€
Transporti: falas

Kontakto: +355 67 40 40 500

You may also like

Recently viewed