Set furçe tualeti Sonia SON-AST-124602
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Set furçe tualeti Sonia SON-AST-124602

Available:Në gjëndje
5,200 Lek
Image
Secure
Set për pastrimin e tualetit, nga Sonia. Koleksioni Astral.
Seti përmban gotën mbajtëse dhe furçën e pastrimit.
Material cilësor çelik inoks dhe qelq.
Montohet lehtësisht në mur.
Përmasat (në mm): 83x407x116

 

Set për pastrimin e tualetit, nga Sonia. Koleksioni Astral. Seti përmban gotën mbajtëse dhe furçën e pastrimit. Material cilësor çelik inoks dhe qelq. Montohet lehtësisht në mur. Përmasat (në mm): 83x407x116