SANDWICH MAKER ARIETE 1911
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

SANDWICH MAKER ARIETE 1911

Available:Në gjëndje
4,290 Lek 5,990 Lek
Image
Secure

SANDWICH MAKER ARIETE 1911

 • Tostier elektrik  me pllaka jo ngjitese me vija per te pergatitur sanduice, hot dog, hamburger.
 • Fale formes kompakte dhe elegante, tosteri eshte nje ndihme e cmuar ne kuzhine
 • Me skaren elektrike te sandwich maker ariete 1911 mund te piqni edhe mish dhe peshk
 • Vereni ne prove me hell te shijshem perimesh, salmon te pjekur ne skare dhe mish te te gjitha llojeve!
 • Me indikator drite per temperaturen dhe ngrohjen, termostat
 • Mund te rregulloni lartesine e pllakes se siperme

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Fuqia:

1000 W

Termostat

PO

Drita treguese per temperaturen

Po

Mbeshtjelle kordoni PO

Mbyllje anesore per ruajtjen ne kembe

PO

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 31.00 cm

Gjeresia

 24.00 cm 

Lartesia

9.00 cm

SANDWICH MAKER ARIETE 1911

 • Tostier elektrik  me pllaka jo ngjitese me vija per te pergatitur sanduice, hot dog, hamburger.
 • Fale formes kompakte dhe elegante, tosteri eshte nje ndihme e cmuar ne kuzhine
 • Me skaren elektrike te sandwich maker ariete 1911 mund te piqni edhe mish dhe peshk
 • Vereni ne prove me hell te shijshem perimesh, salmon te pjekur ne skare dhe mish te te gjitha llojeve!
 • Me indikator drite per temperaturen dhe ngrohjen, termostat
 • Mund te rregulloni lartesine e pllakes se siperme

Informacione teknike

Marka:

Ariete

Fuqia:

1000 W

Termostat

PO

Drita treguese per temperaturen

Po

Mbeshtjelle kordoni PO

Mbyllje anesore per ruajtjen ne kembe

PO

Materiali i thekëses:

Inox

Garancia Normale:

2 vjet

 

Permasat

Gjatesia

 31.00 cm

Gjeresia

 24.00 cm 

Lartesia

9.00 cm