RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714

Available:Në gjëndje
1,590 Lek
Image
Secure
RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714
 • Produkt i një cilësie të lartë.
 • RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714 nuk përmban BPA, ftalate.
 • Ndërtim i fortë dhe i qëndrueshëm për performancë afatgjatë.
 • RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714 është i sigurt në larës enësh dhe rezistent ndaj njollave për pastrim të lehtë.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K2071714

Tipi:

Rrahese vezesh 

Materiali:

Plastik, silikon.

Rezistente ndaj njollave:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Lartesia: 35.2 cm

RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714
 • Produkt i një cilësie të lartë.
 • RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714 nuk përmban BPA, ftalate.
 • Ndërtim i fortë dhe i qëndrueshëm për performancë afatgjatë.
 • RRAHESE VEZESH TEFAL K2071714 është i sigurt në larës enësh dhe rezistent ndaj njollave për pastrim të lehtë.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K2071714

Tipi:

Rrahese vezesh 

Materiali:

Plastik, silikon.

Rezistente ndaj njollave:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Lartesia: 35.2 cm