Qeruese Tefal K2071814
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Qeruese Tefal K2071814

Available:Në gjëndje
1,490 Lek
Image
Secure
Qëruese për frutat dhe perimet e markës Tefal.
Produkt me cilësi të lartë.
Materiali celik inoks.
Përmasat 22.1x9.2x2.8 cm
Qëruese për frutat dhe perimet e markës Tefal. Produkt me cilësi të lartë. Materiali celik inoks. Përmasat 22.1x9.2x2.8 cm