QERUESE TEFAL K-2071814
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

QERUESE TEFAL K-2071814

Available:Në gjëndje
1,490 Lek
Image
Secure
QERUESE TEFAL K-2071814
 • Qëruese për frutat dhe perimet e markës Tefal.
 • Produkt i një cilësie të lartë.
 • QERUESE TEFAL K-2071814 me tehe mjaftë të mrehtë që do tju lehtësojnë punën e qërimit.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K-2071814

Tipi:

Qeruese

Materiali:

Çelik inox, çelik aliazh

Pesha:

0.1 Kg

Teh celiku:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Gjeresia: 9.2 cm
Lartesia: 22.1 cm
Thellesia: 2.8 cm

QERUESE TEFAL K-2071814
 • Qëruese për frutat dhe perimet e markës Tefal.
 • Produkt i një cilësie të lartë.
 • QERUESE TEFAL K-2071814 me tehe mjaftë të mrehtë që do tju lehtësojnë punën e qërimit.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K-2071814

Tipi:

Qeruese

Materiali:

Çelik inox, çelik aliazh

Pesha:

0.1 Kg

Teh celiku:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Gjeresia: 9.2 cm
Lartesia: 22.1 cm
Thellesia: 2.8 cm