QERUESE TEFAL K-2071014
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

QERUESE TEFAL K-2071014

Available:Në gjëndje
1,390 Lek
Image
Secure
QERUESE TEFAL K-2071014
 • Qëruese për frutat dhe perimet e markës Tefal.
 • Produkt i një cilësie të lartë.
 • Për tjua bërë më të lehtë punën tuaj vetë me QERUESE TEFAL K-2071014.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K-2071014

Tipi:

Qeruese

Materiali:

Çelik inoks dhe silikon 

Teh celiku:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Gjeresia: 3.1 cm
Lartesia: 20.1 cm

QERUESE TEFAL K-2071014
 • Qëruese për frutat dhe perimet e markës Tefal.
 • Produkt i një cilësie të lartë.
 • Për tjua bërë më të lehtë punën tuaj vetë me QERUESE TEFAL K-2071014.

Informacione Teknike 

Marka:

TEFAL

Kodi

K-2071014

Tipi:

Qeruese

Materiali:

Çelik inoks dhe silikon 

Teh celiku:

PO

Garancia Normale:

-

 

Permasat

Gjeresia: 3.1 cm
Lartesia: 20.1 cm