Purifikues Ajri
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Purifikues Ajri

Available:Në gjëndje
9,750 Lek
Image
Secure
A e dini se ajri në ambiente të mbyllura është deri në 5 herë më i ndotur se jashtë? Për shkak të ventilimit të dobët dhe izolimit të mirë, pluhuri i imët dhe gazrat enden nëpër shtëpi pa asnjë rrugëdalje. Nëse e konsideroni që ne kalojmë deri në 90% të kohës sonë brenda ... atëherë një pastrues ajri nuk është një luks i panevojshëm!
A e dini se ajri në ambiente të mbyllura është deri në 5 herë më i ndotur se jashtë? Për shkak të ventilimit të dobët dhe izolimit të mirë, pluhuri i imët dhe gazrat enden nëpër shtëpi pa asnjë rrugëdalje. Nëse e konsideroni që ne kalojmë deri në 90% të kohës sonë brenda ... atëherë një pastrues ajri nuk është një luks i panevojshëm!