Prodhuesi i kosit Ariete
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Prodhuesi i kosit Ariete

Available:Në gjëndje
3,300 Lek
Image
Secure
Prodhuesi i kosit me një kapacitet 1.3L dhe i pajisur me 7 kavanoza qelqi me kapak falë të cilave është e mundur të përgatisni 7 aromë të ndryshme të kosit në të njëjtën kohë në vetëm 12 orë.
Prodhuesi i kosit me një kapacitet 1.3L dhe i pajisur me 7 kavanoza qelqi me kapak falë të cilave është e mundur të përgatisni 7 aromë të ndryshme të kosit në të njëjtën kohë në vetëm 12 orë.