Pllake dushi DianFlex 179
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pllake dushi DianFlex 179

Available:Në gjëndje
10,500 Lek
Image
Secure
Pllake dushi DianFlex DFPD-179-F120
 • Pllaka e dushit DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Kodi

179-F120

Materiali

 Qeramikë

Forma

 Katrore

Modeli  

 -

Përfshihet pileta

 Jo

Garancia

 12 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

90 cm

Gjerësia

90 cm

Diametri i vrimës

9 cm

 Thellësia

9 cm

Pllake dushi DianFlex DFPD-179-F120
 • Pllaka e dushit DianFlex , më një dizajn të hollë, ultra të lehtë dhe ultra të fortë është një zgjidhje perfekte e cila përshtatet shumë mirë me çdo ambjent tualeti.
 • Produkt 100% i riciklueshëm.  

Informacionet Teknike

Marka

 DianFlex

Origjina

 Itali 

Kodi

179-F120

Materiali

 Qeramikë

Forma

 Katrore

Modeli  

 -

Përfshihet pileta

 Jo

Garancia

 12 muaj

 

Përmasat

Gjatësia  

90 cm

Gjerësia

90 cm

Diametri i vrimës

9 cm

 Thellësia

9 cm