PIASTER ROWENTA SF161LF0
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

PIASTER ROWENTA SF161LF0

Available:Në gjëndje
3,890 Lek
Image
Secure

PIASTER ROWENTA SF161LF0

 • Drejtuesi i flokëve Rowenta Karl Lagerfeld Easyliss siguron pa mundim modelin e përsosur të flokëve. 
 • Flokët tuaj do të jenë gjithmonë të stiluar bukur, fleksibël dhe me shkëlqim të mrekullueshëm.
 • nuk dëmton dhe nuk thajnë flokët
 • nxehet shpejt
 • kordon rrotullues

Informacione Teknike

Marka: ROWENTA
Fuqia: 110 - 240 V
Lloji i pllakes: Qeramike / Tourmaline
Funksion ionik: PO
Te tjera: -
Mbyllje sigurie: PO
Nivelet e nxehtesise:  
Koha e ngrohjes: 60 sek
Fikje automatike: -
Temperatura (min-max): 200 Grade Celsius
Garancia: 2 vite

 

PIASTER ROWENTA SF161LF0

 • Drejtuesi i flokëve Rowenta Karl Lagerfeld Easyliss siguron pa mundim modelin e përsosur të flokëve. 
 • Flokët tuaj do të jenë gjithmonë të stiluar bukur, fleksibël dhe me shkëlqim të mrekullueshëm.
 • nuk dëmton dhe nuk thajnë flokët
 • nxehet shpejt
 • kordon rrotullues

Informacione Teknike

Marka: ROWENTA
Fuqia: 110 - 240 V
Lloji i pllakes: Qeramike / Tourmaline
Funksion ionik: PO
Te tjera: -
Mbyllje sigurie: PO
Nivelet e nxehtesise:  
Koha e ngrohjes: 60 sek
Fikje automatike: -
Temperatura (min-max): 200 Grade Celsius
Garancia: 2 vite