Pastrues universal LOCTITE SF 7840, 5l
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Pastrues universal LOCTITE SF 7840, 5l

Available:Në gjëndje
6,300 Lek
Image
Secure
LOCTITE SF 7840
Pastrues dhe zgrasator.
• Biodegradues.
• Pa bazë tretësi,
jotoksik, nuk merr
zjarr.
• Mund të hollohet me
ujë.
• Pastron grason, vajin,
lëngjet për prerje
dhe papastërtitë e
oficinave.
LOCTITE SF 7840
Pastrues dhe zgrasator.
• Biodegradues.
• Pa bazë tretësi,
jotoksik, nuk merr
zjarr.
• Mund të hollohet me
ujë.
• Pastron grason, vajin,
lëngjet për prerje
dhe papastërtitë e
oficinave.