Kepuce W10C S2
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Kepuce W10C S2

Available:Në gjëndje
2,500 Lek
Image
Secure

PERDORIMI : INDUSTRI USHQIMORE, GUZHINE, FARMACEUTIKE, SANITAR

Kategoria e mbrojtjes S3

PJESA E SIPERME E KEPUCES: Mikrofiber Ngjyre te bardhe dhe i papershkueshem nga uji

PJESA E POSHTEME E KEPUCES: Monodensitet kunder rreshqitjes dhe antibakteriale

ELEMENTI MBROJTES I MAJES SE KEPUCES: Celik, rezistent ne 200 J

PERFORMANCE E SHTUAR TEKNIKE: Sholle rezistente ndaj rreshkitjeve

MASAT/NUMRAT: 35 - 48

PERDORIMI : INDUSTRI USHQIMORE, GUZHINE, FARMACEUTIKE, SANITAR

Kategoria e mbrojtjes S3

PJESA E SIPERME E KEPUCES: Mikrofiber Ngjyre te bardhe dhe i papershkueshem nga uji

PJESA E POSHTEME E KEPUCES: Monodensitet kunder rreshqitjes dhe antibakteriale

ELEMENTI MBROJTES I MAJES SE KEPUCES: Celik, rezistent ne 200 J

PERFORMANCE E SHTUAR TEKNIKE: Sholle rezistente ndaj rreshkitjeve

MASAT/NUMRAT: 35 - 48