NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H

Available:Në gjëndje
8,990 Lek
Image
Secure
NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H
 • A e dini se ju nuk mund te merrni te gjitha vlerat ushqimore te ushqimeve qe ju konsumoni vetem duke u pertypur?
 • Por, ne kemi nje lajm te mrekullueshem -NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H  ku frutat, perimet, farat dhe arrat mund te bluhen dhe grimcohen deri ne formen e tyre me te tretshme perpara se te konsumohen dhe sistemi tretes do të perthithe elementet me te mire ushqyes të tyre.
 • NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H eshte ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme. Pergatisni supa dhe lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat e tyre ushqyese.
 • Fatmiresisht tani ju mund te merrni shperberesin ushqimor nga NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H.

 

Informacionet teknike

Marka

FUEGO

Modeli

WBL-005H

Kategoria

Nutriblender

Fuqia 1000 W
Materiali i tasit Plastik
Aksesore 2

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje

PO

Garancia

12 muaj

NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H
 • A e dini se ju nuk mund te merrni te gjitha vlerat ushqimore te ushqimeve qe ju konsumoni vetem duke u pertypur?
 • Por, ne kemi nje lajm te mrekullueshem -NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H  ku frutat, perimet, farat dhe arrat mund te bluhen dhe grimcohen deri ne formen e tyre me te tretshme perpara se te konsumohen dhe sistemi tretes do të perthithe elementet me te mire ushqyes të tyre.
 • NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H eshte ideal per ata qe duan te kene nje jete te shendetshme. Pergatisni supa dhe lengje pa humbur vitaminat dhe vlerat e tyre ushqyese.
 • Fatmiresisht tani ju mund te merrni shperberesin ushqimor nga NUTRIBLENDER FUEGO WBL-005H.

 

Informacionet teknike

Marka

FUEGO

Modeli

WBL-005H

Kategoria

Nutriblender

Fuqia 1000 W
Materiali i tasit Plastik
Aksesore 2

Pjese qe mund te lahen ne lavastovilje

PO

Garancia

12 muaj