NGROHESE KUMTEL KS-2710
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

NGROHESE KUMTEL KS-2710

Available:Në gjëndje
5,490 Lek
Image
Secure
NGROHESE KUMTEL KS-2710
 • NGROHESE KUMTEL KS-2710 me fuqi 2800 W. Ka termostat te rregullueshem.
 • NGROHESE KUMTEL KS-2710 ka 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise dhe 5 shufra te holla per ngrohje
 • Ndizje sipas deshires vetem me NGROHESE KUMTEL KS-2710.

Informacionet teknike

Marka

KUMTEL

Modeli

KS-2710

Kategoria

Ngrohese/ Ftohese

Nivelet e fuqise

4

Fuqia 

2800 W

Menyra e ngrohjes

Elektrike

Opsione per ajer te ftohte

4

Opsione per mbrojtjen nga mbingrohja

PO

Temperature e kontrollueshme

PO

Garancia

2 vite

Permasat

Gjatesia

23 cm

Gjeresia

61 cm

Lartesia

79 cm


NGROHESE KUMTEL KS-2710
 • NGROHESE KUMTEL KS-2710 me fuqi 2800 W. Ka termostat te rregullueshem.
 • NGROHESE KUMTEL KS-2710 ka 4 opsione te ndryshme te perdorimit te nxehtesise dhe 5 shufra te holla per ngrohje
 • Ndizje sipas deshires vetem me NGROHESE KUMTEL KS-2710.

Informacionet teknike

Marka

KUMTEL

Modeli

KS-2710

Kategoria

Ngrohese/ Ftohese

Nivelet e fuqise

4

Fuqia 

2800 W

Menyra e ngrohjes

Elektrike

Opsione per ajer te ftohte

4

Opsione per mbrojtjen nga mbingrohja

PO

Temperature e kontrollueshme

PO

Garancia

2 vite

Permasat

Gjatesia

23 cm

Gjeresia

61 cm

Lartesia

79 cm