Ndriçues i jashtëm Eglo 98152 FIUMICINO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98152 FIUMICINO

Available:Në gjëndje
10,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 98152 pjesë e koleksionit FIUMICINO
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 900
Gjatësia e bazës (në mm): 110
Gjerësia e bazës (në mm): 80
Numri i llambave dhe fuqia: 1X11.5W

Informacione teknike 
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimir 11,5W
Ndriçues toksor statik Eglo. Modeli 98152 pjesë e koleksionit FIUMICINO Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
  Përmasat: Lartësia (në mm): 900 Gjatësia e bazës (në mm): 110 Gjerësia e bazës (në mm): 80 Numri i llambave dhe fuqia: 1X11.5W

Informacione teknike  Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës): IP44
Shkalla e sigurisë IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Tensioni i punës 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimir 11,5W