Ndriçues i jashtëm Eglo 98151 FIUMICINO
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
Latest Products

Ndriçues i jashtëm Eglo 98151 FIUMICINO

Available:Në gjëndje
7,000 Lek
Image
Secure
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 98151, pjesë e koleksionit MENTALONA.
Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)

Përmasat:
Lartësia (në mm) 450
Gjatësia e bazës (në mm) 110
Gjerësia e bazës (në mm) 80

Informacione teknike:
Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44
Klasa e sigurisë 1
Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz
Fuqia e ndriçimit: 11,5W
Ndriçues i jashtëm Eglo. Modeli 98151, pjesë e koleksionit MENTALONA. Ndriçues modern, i krijuar me një dizajn të thjeshtë, elegant dhe të bukur.
I përshtatshëm në ndriçimin dhe dekorimin e ambientit të jashtëm të shtëpisë tuaj.
Ndriçoni oborrin apo ballkonin tuaj dhe kaloni një mbrëmje të këndshme me familjen, miqtë apo dhe vetëm për të pasur një moment qetësie.
Materiali alumin në ngjyrë të zezë dhe kontura plastikë në ngjyrë të bardhë
Lloji i ndriçuesit: LED 3000K (i bardhë i ngrohtë)
Përmasat: Lartësia (në mm) 450
Gjatësia e bazës (në mm) 110
Gjerësia e bazës (në mm) 80

Informacione teknike: Shkalla e sigurisë (mbrojtja ndaj lagështirës) IP44 Klasa e sigurisë 1 Tensioni i rrjetit elektrik: 220-240V,50/60Hz Fuqia e ndriçimit: 11,5W