Ndricues Tavanor Tip Pllafoni Eglo 86812
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Tavanor Tip Pllafoni Eglo 86812

Available:Në gjëndje
13,000 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor Eglo, tip pllafoni. Modeli 86812
Ndricuesi eshte i thjeshte me ngjyre te bardhe.
I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme.
Materiali celik dhe opal-mat xhami.

Permasat:
Lartesia (ne mm): 210
Diametri (ne mm): 350
 

Numri i llambave dhe fuqia: 2X60W

 

Shkalla e sigurise: IP20

Ndricues tavanor Eglo, tip pllafoni. Modeli 86812 Ndricuesi eshte i thjeshte me ngjyre te bardhe. I pershtatshem per ambiente te ndryshme te brendshme. Materiali celik dhe opal-mat xhami.
Permasat: Lartesia (ne mm): 210 Diametri (ne mm): 350  

Numri i llambave dhe fuqia: 2X60W

 

Shkalla e sigurise: IP20