Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by John Doe, written onMay 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP
-61%
Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo
Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo

Ndriçues tavanor spot Eglo 95437 Bernedo

Available:Në gjëndje
3,300 Lek 8,500 Lek
Image
Secure
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 95437 Bernedo
Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote.
Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuren ngjyrat argjend dhe e zezë.
Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 1440.
Materiali alumin dhe celik.
 
Përmasat:
Gjerësia (në mm) 70
Gjatësia (në mm) 575

Informacione teknike:
Numri i llambave dhe fuqia: 3X5W
Klasa e sigurisë 2
Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz
Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20
Ndriçues tavanor Eglo. Modeli 95437 Bernedo Ndriçuesi është në formë shine me 3 spote. Një dizajn i thjeshtë dhe elegant ku ndërthuren ngjyrat argjend dhe e zezë. Ndriçimi LED (i bardhë, i ngrohtë), lumen 1440. Materiali alumin dhe celik.   Përmasat: Gjerësia (në mm) 70 Gjatësia (në mm) 575
Informacione teknike: Numri i llambave dhe fuqia: 3X5W Klasa e sigurisë 2 Tensioni i rrjetit elektrik 220-240V,50/60Hz Shkalla e sigurisë (mbrojtje ndaj lagështisë): IP20