Ndricues Tavanor Spot Eglo 94497
Review: 5 - "A masterpiece of literature" by , written on May 4, 20020
Great
Kategoritë
 • electro-track-order-icon
 • TRANSPORT FALAS
 • electro-return-icon
 • MUNDESI KTHIMI
 • electro-payment
 • PAGUAJ
  NE DORE
 • electro-brands-icon
 • VETEM BRENDE
  TOP

Ndricues Tavanor Spot Eglo 94497

Available:Në gjëndje
3,800 Lek
Image
Secure
Ndricues tavanor tip spoti i markës Eglo. Modeli 94497
Dizajn i thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë.
Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k.
I përshtatshëm për ambiente të ndryshme.
Me ngjyrë të zezë dhe gold.
 
Përmasat:
Lartësia (në mm): 120
Gjerësia (në mm): 100
Gjatësia (në mm): 100
 
Fuqia: 3.3W

Shkalla e sigurise: IP20

 

Ndricues tavanor tip spoti i markës Eglo. Modeli 94497
Dizajn i thjeshtë dhe modern në të njëjtën kohë. Ndricimi LED( i bardhë, i ngrohtë), 3000k. I përshtatshëm për ambiente të ndryshme. Me ngjyrë të zezë dhe gold.   Përmasat: Lartësia (në mm): 120 Gjerësia (në mm): 100 Gjatësia (në mm): 100   Fuqia: 3.3W

Shkalla e sigurise: IP20